İçeriğe geç

TOPLANTI & ETKİNLİK

Doğa tesisinde açık hava toplantı deneyimi

İstanbul’da sıradışı bir kurumsal deneyim arıyorsanız, su geçirmez jeodezik kubbelerimiz altında açık hava ve kapalı mekan toplantılarınızı, kurumsal eğitim ve workshoplarınızı organize edebilirsiniz.

Açıkhava toplantı ve event organizasyonlarınız için Parkur!

Mekansal değişikliklerin çalışanlarınız üzerinde farklı bir motivasyon yarattığını, geçmişteki 15 yıllık deneyimimiz bizlere öğretti. Kurumunuzun açıkhava toplantı organizasyonları sadece konsept değişikliklerine değil, mekansal değişikliklere de açık ve yaratıcı bir şekilde evrilmeli. Sürekli olarak otellerin çevreden izole, dış etkenlere kapalı toplantı salonlarında organizasyon yapmak tahmin edilenin aksine toplantı içeriğinin aktarımına çok da katkı sunmuyor. Herşeyden önce katılımcıların toplantı mekanında bulunma motivasyonunun arttırılması gerekir. Bunun için İstanbul, Beykoz, Cumhuriyetköy’de bulunan tesisimizi kullanabilirsiniz.

Kurumsal toplantılarınız için organik bir dünya sunuyoruz.

Geçtiğimiz dönemde organize ettiğimiz açıkhava toplantıları esnasında ilk farkettiğimiz, yeni gelen misafirlerin şaşkınlıklarını takip eden yüzlerindeki tebessüm olmuştur. Yeşil çim alan üzerine kurulu Parkur içinde her köşe, ahşap ve eskitme konseptli. Urganlar, ağlar, ahşap kazıklar, mancınıklar, oyun masaları ve bunun gibi detaylar, şık ve sofistike toplantıların konseptlerinden çok ama çok uzak. Doğa tesisi ile outdoor aktivite merkezi arasında bir konsept diyebiliriz. Parkur’da organize ettiğiniz açıkhava toplantılarınız esnasında, doğaya çıkmak için tek bir adım atmak zorunda bile kalmazsınız. Doğa tesisi dediysek, tam olarak içindesiniz demek istedik!

Bu arada meyve ağaçlarımızdan istediğiniz kadar meyve yiyebilirsiniz. Hiçbirini ilaçlamadık. Çoğu kurtlu olabilir. Mevsimine göre elma, armut, kiraz, dut, ayva, kivi, üzüm, yeşil erik ve daha nice meyve ağacımız var.

Kurumsal açıkhava toplantı mekanı ve doğa otelleri içinde böyle bir aktivite ve eğitim merkezi yok.

Çevreci ve Yeşil toplantı konsepti

Tüm dünyada hızla yaygınlaşan “yeşil toplantı” konseptinin ilk örneği olarak tasarlanan tesisin kendine has kuralları ve çevreci bir yaklaşımı bulunmakta. Üzerine kurulu olduğu tarım arazisinin özelliklerini korumak ve doğal kaynakların israfını engellemek için gereksiz peyzaj çalışmalarından uzak duruldu. Beton kullanımı yok denecek kadar azdır.

Sırf bu sebep dahi başta kurumsal firmalar olmak üzere, aile ve arkadaş grupları, okul grupları, dernekler ve STK’lar tarafından tercih edilen bir aktivite ve piknik organizasyonu mekanıdır.

Eşsiz bir deneyimdir Parkur!

Parkur’daki toplantılarınız esnasında elbette ki yakınlardan geçen bir traktörün sesini duyabilirsiniz veya sabah vakti daha heyecanlı olan kuşların sesi sizi bastırmaya çalışabilir. Etrafınızdaki canlıların sizinle çaresizce iletişim kurma çabalarına belki toplantı esnasında kayıtsız kalabilirsiniz, ama eninde sonunda hamaklara ve minderlere uzandığınızda doğa ile bütünleşeceksiniz.

İstanbul’da bir doğa tesisi, kaliteli yemek, özel bir konsept, eğlenceli takım oyunları, yeşil bir doğa ve motive olmuş çalışanlarınız için Parkur’u keşif ziyaretine sizleri bekliyoruz. Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal şirket piknik organizasyonu sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar için uyarılar sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS‘den açıkhava toplantılarınız öncesi ve sonrasında yaratıcı takım çalışması ve takım proje aktiviteleri hizmeti teklifi alabilirsiniz.

Cumhuriyet Mah. Gardenya çıkmazı sok. No:21 34829 Beykoz/Istanbul

info@outdoorparkur.com

+ 90 216 418 52 22