Açıkhava Toplantı

Açıkhava toplantı ve outdoor aktivite organizasyonlarınız için Parkur!

Avantajlarımız:

Toplantı otelleri içinde özel bir yere sahip Village Park Resort & Spa tesisinin içinde yer alıyoruz.

Bu, size konfor ve kaliteli bir konaklama garantisi sunarken, aynı zamanda outdoor konseptli bir deneyimi yaşama ve doğa tesisleri içinde farklı açıkhava toplantı ve teambuilding aktiviteleri deneyimleme imkanı sunuyor.

Yakın zamanda 2 katına çıkartacağımız 100 kişilik ahşap amfi tiyatromuz farklı bir etkinlik mekanı ve sunum alanı deneyimi sunuyor.

Mekansal değişikliklerin çalışanlarınız üzerinde farklı bir motivasyon yarattığını, geçmişteki 10 yıllık deneyimimiz bizlere öğretti. Kurumunuzun açıkhava toplantı organizasyonları sadece konsept değişikliklerine değil, mekansal değişikliklere de açık ve yaratıcı bir şekilde evrilmeli.

Kurumsal toplantılarınız için organik bir dünya sunuyoruz.

Yeşil çim alan üzerine kurulu Parkur içinde her köşe, ahşap ve eskitme konseptli. Urganlar, ağlar, ahşap kazıklar, mancınıklar, oyun masaları ve bunun gibi detaylar, şık ve sofistike toplantıların konseptlerinden çok ama çok uzak.

Kurumsal açıkhava toplantı mekanı ve otelleri içinde böyle bir aktivite ve eğitim merkezi yok. Eşsiz bir deneyimdir Parkur!

Her tesiste çeşitli aktiviteler ve outdoor oyunlar bulabilirsiniz. Ancak 5 dönüm arazinin sadece kurumsal etkinlik ve toplantılar için adanmış bir konsept olarak hazırlandığı başka bir mekanı bulamazsınız. Burayı görmeniz gerek.

Kaliteli yemek, özel bir konsept, eğlenceli takım oyunları, yemyeşil doğa ve motive olmuş çalışanlarınız için Parkur’u keşif ziyaretine sizleri bekliyoruz.

 Açıkhava toplantı