PARKUR

Engel parkurlarına adanmış TÜRKİYE’NİN İLK VE EN BÜYÜK TESİSİ PARKUR ile, 2018 yılından itibaren yeni yerinde ve yeni konsepti ile çok özel etkinliklere ve davetlere imza atmak için hizmetinizdeyiz.

Beykoz Cumhuriyetköy’ün yemyeşil doğasında 3000 kişilik piknik alanımız, aynı anda 500 kişiye aktivite sunabilecek, Türkiye’nin en fazla açık hava oyun parkuruna sahip tematik oyun alanımız, 14 yıllık sektör tecrübesine karşılık hep genç ve genç kalan ekibimiz ile tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için hazırız.

Kurulduğumuz günden bugüne parkurlarımızda 400’ün üzerinde firmaya küçüklü büyüklü aktivite düzenledik. Oyunlarımıza, hatta logomuza kadar taklit edildik. Ama biliyoruz ki taklitler asıllarını yaşatır. Gurur tablomuz olan referanslarımızı görmek için linki takip ediniz.

Tasarımı, konsepti, peyzajı, oyuncakları, enfes ikramları, ve bitmek bilmeyen enerjisi ile hayalinizdeki her türlü eğitim, piknik, lansman, etkinlik, toplantı, düğün, dernek, konser, festival, ve aklınıza gelebilecek daha ne varsa üretmek için Parkur’da buluşalım.