HİZMETLERİMİZ

Bir hayalle başlattık yolculuğumuzu…

2013 yazında dört adet engel parkurunu ilk kurduğumuzda henüz ortada ne yemyeşil çimenlerimiz, ne her biri birbirinden memnun müşterilerimiz vardı. Tek sahip olduğumuz team building tecrübemizden kaynaklanan bilgi ve deneyimimiz, yeni ve farklı bir şeylerin sunulması gerektiğine dair inancımız ve bitmek bilmeyen enerjimiz ile işimize kattığımız emekti. Bugün ise İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde kötü taklitlerini görmek ve jenerik marka olmaktan aslına bakarsanız büyük mutluluk duyuyoruz

Dört sezon durmaksızın çalıştık, yüzlerce firmanın çalışanlarını, onlarca okulun öğrenci ve öğretmenlerini, ve pek çok özel günlerini kutlayan değerli misafirlerimizi alanımızda ağırladık. Kimi zaman yağmur altında rekabet dolu bir macera yaşadılar, kimi zaman gece karanlığında spot ışıklar altında eğlence dolu bir yarışma yaptılar. Kimileri haftaiçi iş çıkışı koştu Parkur’a, kimileri Pazar sabahı kahvaltı sonrasına… Bazen katılımcılar için parkura özel zengin içerikli eşantiyonlar ve kazanan takımlar için özel ödüller yaptırıldı, bazen de sadece birbirlerine sarılıp sevinen arkadaşların çığlıkları duyuldu!

Biz ise bireysel veya kurumsal tüm organizasyonlarınızın tam ortasında olmaktan hep keyif aldık. Bu keyfimizi yeni ve kendimize ait bir mekanda taçlandırmak, yaratıcılığımıza sınır koymadan her türlü yeniliği hayata geçirmek için sizlere YENİ PARKUR’u hazırladık.

4 Mevsim Outdoor!

7’den 70’e her yaş grubunu kucaklayan eğlence ve macera dolu engel parkurlarımız, yeşilin tüm renklerini barındıran bahçelerimiz, alternatif konseptte tasarlanmış toplantı çadırlarımız, lezzetiyle sizi her seferinde tekrar davet edecek menülerimiz ile yaz kış hizmet alabileceğiniz bir etkinlik mekanıyız biz. İlkbaharda yeşeren bahçemizde hamak keyfi yapmak, yazları gölgesinde serinleyeceğimiz ağaçlarımızın altında buz gibi limonatamızdan yudumlamak, kış aylarında ise muhteşem kar manzarası eşliğinde servis ettiğimiz meşhur sahlepimiz ile enerjinizi çoğaltmak için Parkur’a gelmeniz yeterli!

İster kurumsal, ister bireysel tüm organizasyonlarınız için sizi 2013’ten bu yana pek çok organizasyona imza atmış, yeni yerinde ve yenilenen “Parkur”a bekliyoruz.

Neler yapıyoruz?