İçeriğe geç

TAKIM AKTİVİTESİ & EĞİTİM

PARKUR, adından da anlaşılacağı üzere, ağırlıklı olarak görece uzun mesafeli ve katılımcıların aşması gereken beceri problemleri ve fiziki engellerden oluşan “engel parkurları” konseptine adanmış bir tesistir. Aynı oranda takım stratejisi, ortak akıl, el becerisi ve sadece eğlenceye ayrılmış ve bizim “parkur oyunları” diye tanımladığımız outdoor aktiviteler de mevcut.

Kimler katılabilir?

Herkes! İlk bakışta sadece fit, sağlık engeli olmayan ve yoğun fiziki aktivite içeren bir deneyim gibi gözükse de kesinlikle öyle değil! En azından zaman içerisinde ekibimiz her yaştan ve her fiziki özelliğe sahip katılımcının dahil olabileceği oyunlar geliştirmeyi öğrendi. Parkur outdoor etkinlik merkezi içerisinde güvenlik sadece inşaa aşamasında değil, aynı zamanda program uygulama tekniklerimizde gizli.

Sekiz aylık hamile bir kadının engel parkurlarında aktif yer alabileceğini kimse tahmin etmezken bizler güvenle gruba dahil ettik. Seksen yaşının üzerinde takım üyemiz oldu desek belki inanmazsınız ama gerçek! Yedi yaş üzeri herkesin oynayabileceği parkur oyunları, dokuz yaş üzerinde çocukların katılabileceği engel parkurları mevcuttur.

Parkur deneyiminin kazanımları nelerdir?

Zaman yönetimi, Sınırlı kaynak kullanımı, Trustbuilding, Stres altında başarı, Yardımlaşma ve Ekip ruhu gibi çok sayıda başlık altında, iş dünyasının küçük ve eğlenceli simülasyonlarını yemyeşil bir doğa içinde yaşayacaksınız.

Çalışanlarınızın kişisel gelişimi, takım çalışması pratiği ve takım ruhuna adanmış performanslarının, kurumunuz performansı ve karlılığı üzerindeki etkisi ölçülebilir ve sürdürülebilir olmalıdır. Bu sebeple, tesisimiz içinde sunduğumuz kurumsal aktiviteleri ve takım oyunlarını seçerken dikkat ettiğimiz husus, takım dinamiklerini öne çıkaran, farklı becerileri ve takım rollerini parlatan ve sonucunda farklı kazanımları sunan oyunların seçimidir.

Aradığınız çoğu kazanım ve eğlenceyi sizlere bolca sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Detaylar için bize ulaşın.

Başka hangi aktiviteler mevcut?

Parkur’un tüm aktivite alanını tabi ki sadece engel parkurları ve survivor oyunları ile kaplamadık. Kurumların ihtiyaçlarını ve toplanma alanlarını da düşünerek serbest oyun alanları bıraktık. Voleybol ve badminton alanımız, mini futbol kalelerimiz, ve pek çok serbest oyun için yeteri kadar alanımız mevcut.

Parkur’un sabit oyunları dışında outdoor training eğitimleri, indoor aktiviteler, yaratıcı takım oyunları ve alternatif aktiviteler de sunabiliyoruz. Tüm bu aktivite seçenekleriniz için kurucu şirketimiz HTCEVENTS’e ulaşabilirsiniz.

PARKUR dışında farklı bir lokasyonda organize etmek istediğiniz teambuilding aktivite ve takım çalışması etkinlikleri için yine kurucu şirketimiz HTCEVENTS‘e ulaşabilirsiniz.

Cumhuriyet Mah. Gardenya çıkmazı sok. No:21 34829 Beykoz/Istanbul

info@outdoorparkur.com

+ 90 216 418 52 22