TOPLANTI & ETKİNLİK

Doğa tesisi / Açık hava toplantı deneyimi

İstanbul’da sıradışı bir kurumsal deneyim arıyorsanız, su geçirmez jeodezik kubbelerimiz altında açık hava ve kapalı mekan toplantılarınızı, kurumsal eğitim ve workshoplarınızı organize edebilirsiniz.

 

doğa tesisi açıkhava toplantı mekanı

doğada toplantı doğa tesisi

Açıkhava toplantı ve outdoor aktivite organizasyonlarınız için Parkur!

Mekansal değişikliklerin çalışanlarınız üzerinde farklı bir motivasyon yarattığını, geçmişteki 15 yıllık deneyimimiz bizlere öğretti. Kurumunuzun açıkhava toplantı organizasyonları sadece konsept değişikliklerine değil, mekansal değişikliklere de açık ve yaratıcı bir şekilde evrilmeli. Sürekli olarak otellerin çevreden izole, dış etkenlere kapalı toplantı salonlarında organizasyon yapmak tahmin edilenin aksine toplantı içeriğinin aktarımına çok da katkı sunmuyor. Herşeyden önce katılımcıların toplantı mekanında bulunma motivasyonunun arttırılması gerekir. Bunun için İstanbul, Beykoz, Cumhuriyetköy’de bulunan tesisimizi kullanabilirsiniz.

Açık hava toplantı doğa tesisi

Kurumsal toplantılarınız için organik bir dünya sunuyoruz.

Geçtiğimiz dönemde organize ettiğimiz açıkhava toplantıları esnasında ilk farkettiğimiz, yeni gelen misafirlerin şaşkınlıklarını takip eden yüzlerindeki tebessüm olmuştur. Yeşil çim alan üzerine kurulu Parkur içinde her köşe, ahşap ve eskitme konseptli. Urganlar, ağlar, ahşap kazıklar, mancınıklar, oyun masaları ve bunun gibi detaylar, şık ve sofistike toplantıların konseptlerinden çok ama çok uzak. Doğa tesisi ile outdoor aktivite merkezi arasında bir konsept diyebiliriz. Parkur’da organize ettiğiniz açıkhava toplantılarınız esnasında, doğaya çıkmak için tek bir adım atmak zorunda bile kalmazsınız. Doğa tesisi dediysek, tam olarak içindesiniz demek istedik!

Bu arada meyve ağaçlarımızdan istediğiniz kadar meyve yiyebilirsiniz. Hiçbirini ilaçlamadık. Çoğu kurtlu olabilir. Mevsimine göre elma, armut, kiraz, dut, ayva, kivi, üzüm, yeşil erik ve daha nice meyve ağacımız var.

Kurumsal açıkhava toplantı mekanı ve doğa otelleri içinde böyle bir aktivite ve eğitim merkezi yok. Eşsiz bir deneyimdir Parkur!

Parkur’daki toplantılarınız esnasında elbette ki yakınlardan geçen bir traktörün sesini duyabilirsiniz veya sabah vakti daha heyecanlı olan kuşların sesi sizi bastırmaya çalışabilir. Etrafınızdaki canlıların sizinle çaresizce iletişim kurma çabalarına belki toplantı esnasında kayıtsız kalabilirsiniz, ama eninde sonunda hamaklara ve minderlere uzandığınızda doğa ile bütünleşeceksiniz.

İstanbul’da bir doğa tesisi, kaliteli yemek, özel bir konsept, eğlenceli takım oyunları, yeşil bir doğa ve motive olmuş çalışanlarınız için Parkur’u keşif ziyaretine sizleri bekliyoruz. Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal şirket piknik organizasyonu sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar için uyarılar sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kurucu şirketimiz HTCEVENTS‘den açıkhava toplantılarınız öncesi ve sonrasında yaratıcı takım çalışması ve takım proje aktiviteleri hizmeti teklifi alabilirsiniz.