PARKUR

2013 yılında, engel parkurlarına adanmış TÜRKİYE’NİN İLK tesisi olan PARKUR, 2018 yılından itibaren yeni yerinde EN BÜYÜK olma özelliğine ilaveten, yeni konsepti ile çok özel etkinliklere ve davetlere imza atmak için hizmetinizde.

Istanbul, Beykoz, Cumhuriyetköy’ün yemyeşil doğasında kurulu PARKUR tesisimizde, 3000 kişilik festival ve konser alanı, 1000 kişilik piknik alanımız, aynı anda 500 kişiye aktivite sunabilecek açık hava oyun parkuruna sahip tematik oyun alanlarımız, 15 yıllık kurumsal event sektör tecrübesi  ve adanmış genç ekibimiz ile tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için hazırız.

Parkur Kurumsal Piknik Alanı

Kurulduğumuz günden bugüne parkurlarımızda 500’ün üzerinde firmaya küçük ve büyük aktivite organizasyonu düzenledik. Oyunlarımıza, hatta logomuza kadar taklit edildik. Ama biliyoruz ki taklitler asıllarını yaşatır. Gurur tablomuz olan referanslarımızı görmek için linki takip ediniz.

Tasarımı, konsepti, peyzajı, oyuncakları, enfes ikramları, ve bitmek bilmeyen enerjisi ile hayalinizdeki her türlü eğitim, piknik, lansman, etkinlik, toplantı, düğün, dernek, konser, festival, ve aklınıza gelebilecek daha ne varsa üretmek için Parkur’da buluşalım.

Parkur Takım Aktivitesi

NEDEN PARKUR?

Yola ilk çıktığımızda mütevazi hedefimiz, uzun yıllar yerli ve yabancı şirketlere sunduğumuz outdoor takım çalışması ve teambuilding organizasyonlarımızı, 2-3 dönüm alan üzerinde survivor konseptli engel parkurları ile sabit bir tesiste toplamaktı. Zaman içerisinde mevcut kurumsal şirket misafirlerimiz ve referanslarımız arasına yeni katılan şirketler ile hem bizim hem de onların ihtiyaçları arttı. Şimdi ise yaklaşık 10 dönüm arazi üzerinde, kendi mutfağı ile hizmet veren, aynı anda iki kurumsal şirketi bile ağırlayabilen ve memnuniyet kapasitesinden ödün vermeyen bir tesis haline geldik.

İlk olmanın avantajlarına rağmen, dezavantajlarını da yaşayarak öğrendik. Sunduğumuz aktivite ve uygulama tekniklerinde neyin çalışıp neyin çalışmadığını ilk biz deneyimledik. Bugün, bir dönem deneysel olarak hatalı kurup kaldırdığımız oyunların bile farklı tesislerde taklit edilmiş olduğunu gördüğümüzde tebessüm ediyoruz. Ama durmadan ileriye bakıp yeni konseptler geliştirmeye devam ediyoruz.

PARKUR ATÖLYE KÜLTÜRÜ

Parkur atölye kültürü ile yaşıyor. Kendi oyun parkurlarımızı kendimiz inşaa ediyoruz. Kurumsal şirket piknikleri ve açık hava organizasyonları dışında, ana faaliyet alanımız olan outdoor eğitim ve engel parkurlarını her yıl talep eden misafirlerimizin sıkılmaması için sürekli tesisimizdeki oyunları yeniliyoruz. Hizmetlerimize özel ilgi gösteren ve bizi ısrarla cesaretlendiren bazı kamu kurumları, belediyeler ve özel sektör şirketleri için survivor engel parkurları ve takım oyunları inşaa etttik. Buna rağmen, kendimizi profesyonel bir imalatçı olarak değil, deneyim uzmanı bir ekip olarak görüyoruz.

Parkur 2020’de daha büyük sürprizler ile sizleri ağırlayacak. Bundan emin olabilirsiniz!

Survivor Parkurları Engel Parkur konsepti

PARKUR’da sadece aktif değil, aynı zamanda uluslararası standardlarda yaratıcı takım ruhu ve motivasyon etkinlikleri de organize edebilirsiniz. Bunun için kurucu şirketimiz HTCEVENTS ekibinden de destek alabilirsiniz.

parkur

Cumhuriyetköy ve Polonezköy Survivor Parkuru arayışınıza yol üzerindeki tabelalarımız rehberlik edecektir. Ulaşım detayları için Yeni adresi tıklayınız.