İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

7’den 70’e her yaş grubunu kucaklayan eğlence ve macera dolu engel parkurlarımız, yemyeşil çimenlerimiz, çok sayıda meyve ağacı barındıran bahçelerimiz, alternatif konseptte tasarlanmış toplantı çadırlarımız, lezzetiyle sizi her seferinde tekrar davet edecek menülerimiz ile yaz kış hizmet alabileceğiniz bir etkinlik mekanıyız biz. İlkbaharda yeşeren bahçemizde hamak keyfi yapmak, yazları gölgesinde serinleyeceğimiz ağaçlarımızın altında buz gibi limonatamızdan yudumlamak, kış aylarında ise muhteşem kar manzarası eşliğinde servis ettiğimiz meşhur sahlepimiz ile enerjinizi çoğaltmak için Parkur’a gelmeniz yeterli!

Bir hayalle başlattık yolculuğumuzu… Tek sahip olduğumuz kurumsal organizasyon ve team building alanındaki tecrübemiz ve de yeni, farklı bir ürünün sunulması gerektiğine dair inancımızdı.

2013 yazında dört adet engel parkurunu ilk kurduğumuzda henüz ortada ne yeşil çimenlerimiz, ne de bugünkü referanslarımız vardı. Bitmek bilmeyen enerjimiz, işimize olan inancımız ve ekip olarak emeklerimiz sonucunda bir ilke imza attık. Bugün geldiğimiz noktada hem İstanbul’da hem de Türkiye’nin farklı şehirlerinde taklitlerimizi görmek ve hatta markamızın jenerik hale gelmesi bize emeklerimizin haklı gururu ve mutluluğunu yaşatıyor.

2013 yılında, Türkiye’nin engel parkurlarına adanmış İLK tesisi olarak hayat bulan PARKUR, 2018 yılından itibaren ise yeni mekanında EN BÜYÜK engel parkuru tesisi olmasının yanısıra, yepyeni bir konsept ile outdoor etkinliklerinizin gözde mekanı olmaya devam ediyor.

Tasarımı, konsepti, peyzajı, oyuncakları, enfes ikramları, ve bitmek bilmeyen enerjisi ile hayalinizdeki her türlü eğitim, piknik, lansman, etkinlik, toplantı, düğün, dernek, konser, festival, ve aklınıza gelebilecek daha ne varsa üretmek için Parkur’da buluşalım.

Neden Parkur'da Olmalısınız?

Cumhuriyetköy’ün yemyeşil doğasında kurulu PARKUR’da, 3000 kişilik festival ve konser organizasyonu, 1000 kişilik piknik organizasyonu gerçekleştirebilir, aynı anda 500 kişiye açık havada aktivite düzenleyebiliriz. 15 yılı aşkın kurumsal event organizasyon tecrübemiz ve işine adanmış genç ekibimiz ile tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için hazırız.

Kurulduğumuz günden bugüne parkurlarımızda 500’ün üzerinde firmaya küçük ve büyük aktivite organizasyonu düzenledik. Oyunlarımıza, hatta logomuza kadar taklit edildik. Ama biliyoruz ki taklitler asıllarını yaşatır. Gurur tablomuz olan referanslarımızı görmek için linki takip ediniz.

Yola ilk çıktığımızda mütevazi hedefimiz, uzun yıllar yerli ve yabancı şirketlere sunduğumuz outdoor takım çalışması ve teambuilding organizasyonlarımızı, 2-3 dönüm alan üzerinde survivor konseptli engel parkurları ile sabit bir tesiste toplamaktı. Zaman içerisinde mevcut kurumsal şirket misafirlerimiz ve referanslarımız arasına yeni katılan şirketler ile hem bizim hem de onların ihtiyaçları arttı. Şimdi ise yaklaşık 10 dönüm arazi üzerinde, kendi mutfağı ile hizmet veren, aynı anda iki kurumsal şirketi bile ağırlayabilen ve memnuniyet kapasitesinden ödün vermeyen bir tesis haline geldik.

İlk olmanın avantajlarına rağmen, dezavantajlarını da yaşayarak öğrendik. Sunduğumuz aktivite ve uygulama tekniklerinde neyin çalışıp neyin çalışmadığını ilk biz deneyimledik. Bir dönem deneysel olarak hatalı kurup kaldırdığımız oyunların bile bugün bizi takip eden farklı tesisler tarafından taklit edilerek sizlere sunulduğunu gördüğümüzde sadece tebessüm ediyoruz. Çünkü biz hiç durmadan ileriye bakıp yeni konseptler geliştirmeye devam ediyoruz.

Parkur Atölye Kültürü

Parkur atölye kültürü ile yaşıyor. Kendi oyun parkurlarımızı kendimiz inşaa ediyoruz. Kurumsal şirket piknikleri ve açık hava organizasyonları dışında, ana faaliyet alanımız olan outdoor eğitim ve engel parkurlarımızı her sene tekrar gelen misafirlerimizin sıkılmaması için sürekli yeniliyoruz. Hizmetlerimize özel ilgi gösteren ve bizi ısrarla cesaretlendiren bazı kamu kurumları, belediyeler ve özel sektör şirketleri için ise sayısız defa survivor engel parkurları tasarladık ve inşaa etttik. Buna rağmen, kendimizi profesyonel bir imalatçı olarak değil, deneyim uzmanı bir ekip olarak görüyoruz.

Bu kültür sayesinde Parkur sizleri her sene yeni ve daha büyük sürprizler ile ağırlayacak. Bundan emin olabilirsiniz!

Neredeyiz?

Parkur Outdoor Etkinlik Merkezi, İstanbul’da Beykoz’un gözbebeği Cumhuriyetköy’de yemyeşil bir doğa içerisinde kuruldu. Cumhuriyetköy’deki survivor parkuru arayışınıza yol üzerindeki tabelalarımız rehberlik edecektir. Ulaşım haritası ve açık adres için iletişim sayfamıza bakabilirsiniz.

Cumhuriyet Mah. Gardenya çıkmazı sok. No:21 34829 Beykoz/Istanbul

info@outdoorparkur.com

+ 90 216 418 52 22