İçeriğe geç

BASINDA PARKUR

Basılı ve Dijital Medya'da Outdoor Parkur haberleri

Haber içeriği
Parkur Outdoor Teambuilding & Kurumsal Etkinlik Merkezi, aylarca Survivor izleyip, “Ben bu oyunda ne başarılı olurdum ama!” diye düşünenlere geliyor. Polonezköy’ü geçince, Cumhuriyet Köyü’nde çok büyük bir açık alanda hizmet veren Parkur, bir açık hava etkinlik ve oyun merkezi. Hem kurumsal firmalara hem de sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyen arkadaş gruplarına hitap ediyor. Oyun alanında pek çok farklı seçenek mevcut. Örneğin labirente gözleriniz kapalı olarak dalıp takım liderinizin yönlendirmesiyle içerideki ipuçlarını keşfederek çıkışa ulaşabilirsiniz. Pompalı Drezin’de, 85 metrelik ray hattı üzerindeki vagonet ile ister eğlencesine ister yarışmak için arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle Roma Savaş Arabaları çok eğlenceli. Eski Roma’daki orijinallerini andıran savaş arabaları, at rolüne bürünen dört kişi tarafından çekiliyor. İsterseniz birkaç takım kurup yarışabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak Survivor’dan görmeye alışık olduğumuz engel parkurları, hafıza oyunları da sizi bekleyen eğlencelei seçenekler arasında yer alıyor. Yalnız Parkur’un keyfini çıkarmak için 10 kişi olmanız gerekiyor. Hafta içi veya hafta sonu, yarım veya tam günlük paketlerden faydalanabilirsiniz ama hafta sonu ziyaret etmek isterseniz, erkenden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Parkur’un kurucu firması HTC Events, kişiye özel etkinlikler de düzenliyor. Yemek atölyeleri, evinize taşınabilen kokteyl atölyeleri ve sanatsal aktiviteler kişi sayısı zorunluluğu olmadan HTC Events tarafından gerçekleştirilebiliyor, sonra söylemedi demeyin.
Previous slide
Next slide
Ekonomist Dergisi
Macera parklarını takım oyununu geliştirmek, çalışanlar arasında sinerji yaratmak isteyen şirketler de tercih ediyor. Bu nedenle sadece şirketlere hizmet veren macera parkları da mevcut. 2014’te kurulan Parkur bunlardan biri. 38 dönüm arazi üzerine kurulan tesisin 10 dönümü özel aktiviteler için ayrılmış durumda. 300 bin liralık yatırım yapılan mekanın teması ağırlıklı olarak engel parkurları üstüne kurulu.
Previous slide
Next slide
Atlas Glober Dergisi
Ağustos 2015 Sayısı
Previous slide
Next slide
Soru, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Medya kitimiz ve basın bültenlerimizi almak için lütfen medya kuruluşunuzun adı ve bağlı olduğu email adresi üzerinden bize ulaşınız.

Cumhuriyet Mah. Gardenya çıkmazı sok. No:21 34829 Beykoz/Istanbul

info@outdoorparkur.com

+ 90 216 418 52 22