İçeriğe geç

HİZMETLERİMİZ

Sekiz yıl, onaltı sezon durmaksızın çalıştık, yüzlerce firmanın çalışanlarını, onlarca okulun öğrenci ve öğretmenlerini, ve pek çok özel günlerini kutlayan değerli misafirlerimizi tesisimizde ağırladık. Kimi zaman yağmur altında rekabet dolu bir macera yaşadılar, kimi zaman gece karanlığında spot ışıklar altında eğlence dolu bir yarışma yaptılar. Kimileri haftaiçi iş çıkışı koştu Parkur’a, kimileri Pazar sabahı kahvaltı sonrasına… Bazen katılımcılar için parkura özel zengin içerikli eşantiyonlar ve kazanan takımlar için özel ödüller yaptırıldı, bazen de sadece birbirlerine sarılıp sevinen arkadaşların çığlıkları duyuldu!

Biz bu etkinliklerin tam ortasında olmaktan hep keyif aldık ve yaratıcılığımıza sınır koymadan her türlü yeniliği hayata geçirmeye devam ediyoruz.

İster kurumsal ister bireysel, tüm organizasyonlarınız için sizi “Parkur”a bekliyoruz.

Piknik & BBQ

Yaza merhaba veya yaza elveda demek için, ister brunch ister BBQ Mangal Açık büfe, ister gündüz ister gece, aktiviteli veya aktivitesiz tüm şirket piknikleriniz için Parkur hazır.

Toplantı & Etkinlik

İstanbul’da sıradışı bir kurumsal deneyim arıyorsanız, su geçirmez jeodezik kubbelerimiz altında açık hava ve kapalı mekan toplantılarınızı, eğitim ve workshoplarınızı organize edebilirsiniz.

Eğitim & Aktivite

Zaman yönetimi, Sınırlı kaynak kullanımı, Trustbuilding, Stres altında başarı, Yardımlaşma ve Ekip ruhu gibi çok sayıda başlık altında, iş dünyasının küçük ve eğlenceli simülasyonlarını yemyeşil bir doğa içinde yaşayacaksınız.

Okul & Mezuniyet

Parkur sadece kurumsal şirketler ve yetişkin grupları için hazırlanmadı. Engel parkurları ve diğer parkur oyunları hazırlanırken elbet çocuklarımızı da düşündük. Çok sayıda okul grupları ve çocuk kampı aktiveleri de organize ettik.

Düğün & Davet

Nişan törenlerinizi, kına eğlencelerinizi, kır düğünü organizasyonunuzu, dinamik ve eğlenceli kılmak istiyorsanız, doğanın içinde yeni ve sıradışı bir davet mekanı olan Parkur ile tanışın!

Parkur Kiralama

Tesisimizdeki güvenli engel parkurlarını deneyimleyen ve “çok mutlu” ayrılan şirketlerin, bazı parkurlarımızı AVM etkinliği, ürün lansmanı, direkt pazarlama aktiviteleri ve farklı lokasyonlardaki kurumsal etkinlikler için kiralama taleplerine kayıtsız kalamadık.

Cumhuriyet Mah. Gardenya çıkmazı sok. No:21 34829 Beykoz/Istanbul

info@outdoorparkur.com

+ 90 216 418 52 22