HİZMETLERİMİZ

kurumsal organizasyonlar istanbul doğa tesisi kurumsal etkinlik

Bir hayalle başlattık yolculuğumuzu… Tek sahip olduğumuz kurumsal organizasyonlar ve team building tecrübemizden gelen bilgi ve yeni, farklı bir şeylerin sunulması gerektiğine dair inancımızdı.

2013 yazında dört adet engel parkurunu ilk kurduğumuzda henüz ortada ne yeşil çimenlerimiz, ne tamamı aldığı hizmetten memnun müşterilerimiz vardı. Belki de bitmek bilmeyen enerjimiz ile işimize kattığımız emekti. Bugün ise İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde kötü taklitlerini görmek ve jenerik marka olmaktan aslına bakarsanız büyük mutluluk duyuyoruz

kurumsal organizasyonlar için parkur

Altı yıl, oniki sezon durmaksızın çalıştık, yüzlerce firmanın çalışanlarını, onlarca okulun öğrenci ve öğretmenlerini, ve pek çok özel günlerini kutlayan değerli misafirlerimizi alanımızda ağırladık. Kimi zaman yağmur altında rekabet dolu bir macera yaşadılar, kimi zaman gece karanlığında spot ışıklar altında eğlence dolu bir yarışma yaptılar. Kimileri haftaiçi iş çıkışı koştu Parkur’a, kimileri Pazar sabahı kahvaltı sonrasına… Bazen katılımcılar için parkura özel zengin içerikli eşantiyonlar ve kazanan takımlar için özel ödüller yaptırıldı, bazen de sadece birbirlerine sarılıp sevinen arkadaşların çığlıkları duyuldu!

Doğa tesisi toplantı aktivite organizasyonu

Biz ise kurumsal organizasyonlar yapmaktan, hatta tam ortasında olmaktan hep keyif aldık. Bu keyfimizi yeni ve kendimize ait bir mekanda taçlandırmak, yaratıcılığımıza sınır koymadan her türlü yeniliği hayata geçirmek için sizlere YENİ PARKUR’u hazırladık.

Kurumsal Organizasyonlar İçin 4 Mevsim Outdoor!

7’den 70’e her yaş grubunu kucaklayan eğlence ve macera dolu engel parkurlarımız, yeşil çimenlerimiz, çok sayıda meyve ağacı barındıran bahçelerimiz, alternatif konseptte tasarlanmış toplantı çadırlarımız, lezzetiyle sizi her seferinde tekrar davet edecek menülerimiz ile yaz kış hizmet alabileceğiniz bir etkinlik mekanıyız biz. İlkbaharda yeşeren bahçemizde hamak keyfi yapmak, yazları gölgesinde serinleyeceğimiz ağaçlarımızın altında buz gibi limonatamızdan yudumlamak, kış aylarında ise muhteşem kar manzarası eşliğinde servis ettiğimiz meşhur sahlepimiz ile enerjinizi çoğaltmak için Parkur’a gelmeniz yeterli!

İster kurumsal organizasyonlar için sizi 2013’ten bu yana pek çok organizasyona imza atmış, yeni yerinde ve yenilenen “Parkur”a bekliyoruz.

Doğa tesisi kurumsal organizasyonlar

Bireysel ve kurumsal organizasyonlar için NELER YAPIYORUZ?

PARKUR dışında farklı bir lokasyonda organize etmek istediğiniz kurumsal organizasyonlar ve takım çalışması etkinlikleri için kurucu şirketimiz HTCEVENTS‘e ulaşabilirsiniz.