KURUMSAL PİKNİK ORGANİZASYONU

Kurumsal Piknik Organizasyonu Sirket pikniği tesisi

İstanbul Anadolu yakasının oksijen kaynağı Beykoz’da, Polonezköy’ün hemen bitişiğinde, Cumhuriyetköy’de sıradışı bir piknik tesisi sizleri bekliyor. Parkur’da kurumsal piknik organizasyonu, açık hava şirket etkinlikleri, lansman, yaza merhaba ve şirket aile pikniği için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

On dönüm arazimiz üzerinde 3000 kişi kapasiteli bahçemiz ve 500 kişi kapasiteli aktivite alanımız mevcut. Deneyimli mutfak ve servis ekibimizle doğa, konfor, eğlence ve macerayı bir arada, hem de şehirden çok uzağa gitmeden yaşayabilirsiniz.

kurumsal şirket piknik organizasyonu

Parkur tesisi hakkında

Temiz havası, yemyeşil doğal güzellikleri ve insanı dinlendiren sessizliği ile Beykoz, Cumhuriyetköy ile İshaklı Köyü arasında kalan ovada kurulu Parkur, piknik tesisi denilince İstanbul’da ilk akla gelen tercihiniz olmalı. Parkur’un piknik alanı dışında sunduğu bireysel ve kurumsal aktivite imkanlarını görmeden plan yapmayın deriz!

Riva deresi kenarında ve yemyeşil bir arazide bulunması, Türkiye’de eşi benzeri olmayan büyüklükte engel parkurları, açık hava takım oyunları ve grup eğlence aktivitelerine sahip olması, Parkur’u İstanbul’un en güzel piknik alanı ve outdoor aktivite merkezi yapıyor.

Yaklaşık 10 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan Parkur’da tüm gün doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Kurumsal şirket pikniği için 1000 kişiye kadar, konser, festival gibi organizasyonlarda ise 3000 kişiye kadar ağırlama kapasitesi mevcut. Parkur tesisinin etrafı tamamen çevrili ve gerekli izolasyona sahiptir.

kurumsal piknik organizasyonu şirket piknikleri

Parkur’a nasıl gidilir?

Parkur İstanbul’un çeşitli semtlerinden ortalama 35 ila 60 dakika içerisinde erişilebilen ve şehir merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Her 3 köprü güzergahı ile bu muhteşem piknik alanına ulaşım mümkündür.

Parkur’un çeşitli semtlere olan mesafesi:

  • Ataşehir’e 34km,
  • Maslak’a 41km,
  • Kavacık’a 22,5km
  • Polonezköy Tabiat Parkı’na 8km

Kurumsal Piknik Organizasyonu için neden Parkur’u seçmelisiniz?

İlkbaharın gelişi ile beraber sadece aileler ve arkadaş grupları değil, şirketler, dernekler, okul ve öğrenci toplulukları piknik mekanı arayışına girerler. Malum, İstanbul giderek büyüyen bir metropol ve etrafındaki tüm yeşil alanlarını yerleşim alanına çeviriyor. Ancak hala doğasını koruyabilmiş yerler var. İşte Parkur, İstanbul’un Anadolu yakasında tam da böyle bir arazide yer alıyor.

Bugüne kadar sadece Türkiye’den değil, dünyanın dört bir yanından yabancı misafirler de ağırladı Parkur. Yeşil alanları, piknik imkanları, doğa içerisindeki toplantı tesisleri, hatta inanılmaz gelebilir ama nadiren ziyaret eden vahşi hayvanları ile İstanbul’un en güzel mesire ve piknik alanları arasındadır.

En yeni açık hava toplantı tesisi olarak kurulan Parkur, kalabalık gruplar ve kurumsal toplantı organizasyonları için bulunmaz bir mekandır. Tesisin çevresinde yapılan bisiklet, kros ve yürüyüş gibi aktiviteler dışında Parkur içinde bulunan mini futbol sahası, voleybol sahası ve Türkiye’de tek olan çeşitli açıkhava oyunları ve piknik aktiviteleri ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Parkur, kurumsal şirketler ve özel toplulukları kendi bünyesindeki engel parkurlarında sportif ve eğlenceli aktiviteler ile ağırlarken, aynı zamanda ziyaretçilerine bölgede Polonezköy tabiat parkı ve cam ocağı gezisi gibi aktiviteleri de ekstra olarak sunmaktadır.

parkur kurumsal piknik tesisi

Farklı ve daha aktif bir kurumsal piknik organizasyonu deneyimi için Parkur’a bekliyoruz!

Sabah hafif müzik eşliğinde harika bir kahvaltı ile başlayan, sonrasında sıradışı ve eğlence dozu yüksek kurumsal piknik aktiviteleri ile devam eden bir gün hayal edelim. Açıkhavada mangal ve barbekü keyfi ile yenilen öğle yemeği sonrası farklı sportif aktiviteler ve survivor konseptli engel parkurları ile daha keyifli bir öğleden sonrası…

Harika fotoğraflar sunan, günbatımından önce “happy hour” ve özel ikramlar ile misafirlerimizi akşam yemeğine kalmaları için ikna etmek de genelde zor olmamaktadır.

Ahşap piknik masaları, çocuk oyun alanı ve aktiviteleri, beyaz tabaklarda barbekü yemek sunumları ve en kaliteli et ürünleri ve ev yapımı lezzetli ikramlar ile misafirlerimizi ağırlamaktayız. Gölgelik alanlarımız, hamaklarımız, armut koltuklarımız, yemyeşil çim alanlarımız ile misafirlerimizin dinleneceğine ve zinde bir haftaya başlayacağına eminiz.

Çevreci / Yeşil toplantı konsepti

Tüm dünyada hızla yaygınlaşan “yeşil toplantı” konseptinin ilk örneği olarak tasarlanan tesisin kendine has kuralları ve çevreci bir yaklaşımı bulunmakta. Üzerine kurulu olduğu tarım arazisinin özelliklerini korumak ve doğal kaynakların israfını engellemek için gereksiz peyzaj çalışmalarından uzak duruldu. Beton kullanımı yok denecek kadar azdır.

Sırf bu sebep dahi başta kurumsal firmalar olmak üzere, aile ve arkadaş grupları, okul grupları, dernekler ve STK’lar tarafından  tercih edilen bir aktivite ve piknik organizasyonu mekanıdır.

kurumsal piknik

Parkur piknik alanı rezervasyonu için bize ulaşın

Ağırlıklı olarak haftasonları ve genelde aynı günlere yoğunlaşan kurumsal piknik organizasyonu taleplerine cevap vermekte zorlanıyoruz. ilk önce aylar öncesinden bize ulaşan kurumsal müşterilerimize teklifler sunuyoruz. Diğer özel piknik organizasyonu ve kurumsal aktivite organizasyon taleplerine ancak müsaitlik durumunda cevap verebilmekteyiz.

Kurumsal şirket piknik organizasyonu sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar için uyarılar sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kurumsal piknik organizasyonu detayları ve rezervasyon için sık sorulan soruları okuduktan sonra bize iletişim linkinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal piknik organizasyonu ve şirket aile piknikleri için tesisimizdeki survivor temalı engel parkurları ve takım oyunlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca teambuilding alanında uzman şirketimiz HTCEVENTS‘den buz kırıcı ve yaratıcı alternatif aktivite teklifi alabilirsiniz.