İçeriğe geç

KIR DÜĞÜNÜ & DAVET

Klasik kır düğünü yerine en mutlu gününüzü planlarken hayallerinizin ötesine geçerek, biraz daha farklı ve eğlenceli bir konsept ile kendinize ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak istiyorsanız size bir teklifimiz var.

Nişan törenlerinizi, kına eğlencelerinizi, kır düğünü organizasyonunuzu, dinamik ve eğlenceli kılmak istiyorsanız, doğanın içinde yeni ve sıradışı bir davet mekanı olan Parkur ile tanışın! Doğum günlerinizi ve tüm özel toplantılarınızı da misafirlerinizi şaşırtmak için Parkur’da organize edin.

En güzel gününüze ait tüm detayları birlikte planlayarak, bütçenize ve hayallerinize en yakın çözümü üreteceğimizden emin olabilirsiniz.

Kır düğünü için çözüm ortaklarımızla hazırlayacağımız özenli sunumlarımız sizleri mest edecektir. Ajans geçmişimizden kaynaklanan detaycı ve titiz yaklaşımımız ile sizleri ve misafirlerinizi en güzel sunum ve lezzetlerle ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

kır düğünü, nişan, kına, sünnet, davet, tören

En kısa sürede bizlerle tanışmak ve açılışımıza özel tekliflerimizden yararlanabilmek için telefon numaralarımızdan ve iletişim linkinden bize ulaşabilirsiniz.

Özel konsept düğün ve davet organizasyonlarınız için etkinlik yönetiminde uzman kurucu şirketimiz HTCEVENTS‘den alternatif aktivite ve etkinlik yönetimi teklifi alabilirsiniz.

Cumhuriyet Mah. Gardenya çıkmazı sok. No:21 34829 Beykoz/Istanbul

info@outdoorparkur.com

+ 90 216 418 52 22