İçeriğe geç

PARKUR KİRALAMA

Kiralık Survivor Parkuru ve Mobil Parkurlar

Kiralık survivor parkuru hizmetlerini, taşınabilir engel parkurları ve el becerisi, ortak akıl, takım stratejisi içeren parkur oyunlarını “Mobil Parkurlar” başlığı altında sunduk.

10000 metrekare alana kurulu Türkiye’nin en büyük engel parkuru konseptine adanmış alanına sahibiz. Mobil survivor parkuru kiralama için seçenekleriniz sayısız desek yeridir.
Tesisimizdeki güvenli engel parkurlarını deneyimleyen ve “çok mutlu” ayrılan şirketlerin, bazı parkurlarımızı AVM etkinliği, ürün lansmanı, direkt pazarlama aktiviteleri ve farklı lokasyonlardaki kurumsal etkinlikler için kiralama taleplerine kayıtsız kalamadık.

Hem yetişkinler, hem de çocuklar için kiralık survivor parkuru son derece keyifli ve kişisel gelişim için motive edici bir aktivitedir. Eğlenirken kendini sınamak, denge, isabetli atış, fiziki koordinasyon, el becerileri ve dayanıklılığın test edilmesi ancak mobil survivor parkuru ile mümkün olacaktır.

Mobil parkurlar nedir?

Bu parkurlar 4-5-6 etaplı olup, aynı anda 2 kişi mücadele etmektedir. Takım oyunu olarak kullanıldıklarında, takım arkadasları parkur finalinde yarışmacıya destek olmaktadır.

Parkur oyunları

Ortak akıl, strateji veya el becerisi isteyen Sembol koşusu, Hafıza masası, Ladder golf, Masa Labirenti gibi birçok oyun bu başlıkta sunulmaktadır. Bu oyunların bazılarında takım halinde mücadele edilirken, bazıları aynı zamanda bireysel mücadeleye de uygundur.

Denge tahtası, alttan sürünme, üstten geçiş, burma loop, hedefe isabet, swing, lastik geçişi, engel aşma, ipli merdiven gibi ara etapları ve istenen ebatta engel parkurlarını kendimiz üretebiliyor ve kiralama hizmetleri sunabiliyoruz.

Yaşayarak öğrenmenin en iyi yolu etkileşim

Zaman yönetimi, açık iletişim, sınırlı kaynak kullanımı, trustbuilding, stres altında karar verme, yardımlaşma ve ekip ruhu gibi çok sayıda başlık altında, iş dünyasının ve yaşamın küçük ve eğlenceli simülasyonlarını yaşayacaksınız.

Farklı kişi sayıları için farklı sayıda kiralık survivor parkuru ve parkur oyunlarımız hazır. Her sene yenilediğimiz alternatif aktiviteler ve bizi de heyecanlandıran yeni fikirler ise dosyalarımızda sırasını bekliyor.

Takım çalışması ve macera dolu bir deneyim için, kiralık survivor parkuru deneyimi sizleri bekliyor!

Sık Sorulan Sorular

Her lokasyonda mobil survivor parkurları kurabiliyor musunuz?

Festivaller, konsept organizasyonlar ve aktiviteler bütünü içerisinde bir parça olmasını diliyorsanız, 125 metrekareden büyük tüm alanlara kurabiliriz. Aynı anda oynaması istenen kişi sayısı arttıkça alan büyüklüğü ihtiyacımız da artacaktır.

Şirketimiz veya organizasyon yapacağımız tesis başka şehirde. Her yerde kiralık survivor parkuru hizmeti sunabilir misiniz?

Geçmişte İzmir, Ankara, Adapazarı, Kocaeli, Eskişehir, Aksaray, Kayseri, Aydın, Balıkesir, Antalya, Tekirdağ, Adana, Mersin, Muğla gibi diğer şehirlerde de mobil survivor parkur kiralama hizmetleri sunduk.

Bize survivor parkurlarınızın görsellerini ve bütçelerini yollar mısınız?

Hayır. Maalesef katalog sistemi ile çalışmıyoruz. Atölye kültürü ile yaşayan ve hizmet sunan Parkur, proje bazlı olarak aktivite planlaması, parkur seçimi ve bütçe sunumu yapmaktadır.

Mobil parkurlar ancak müsait olduklarında ve çok sayıda detaya bağlı olarak bütçelendirilebilmektedir. Hatta çoğu zaman farklı parkur parçaları birleştirilerek organizasyona yeni bir deneyim sunulmaktadır.

Teklif almak için ne yapmalıyız?

Kiralık Survivor Parkuru hizmetlerinde ideal teklifi almak için lütfen aşağıdaki soruların cevapları ile bize ulaşınız:

Tarih:
Grup / Firma ismi :
Katılımcı kişi sayısı:
Lokasyon:
Aktiviteye ayrılan süre:
Aktivite konsepti: (Festival / Takım Çalışması / Piknik…vb)
Aynı anda oynaması hedeflenen kişi sayısı:
Zorluk Derecesi: (Yaş / Sportif Yaklaşım / Erkek-Kadın Oranı..vb)
Eklemek istedikleriniz:
Diğer tüm sorularınız ve kiralık survivor parkuru organizasyon talepleriniz için bize ulaşınız.

Survivor temalı engel parkurları dışında, kurucu şirketimiz HTCEVENTS‘den yaratıcı outdoor ve indoor takım oyunları ve motivasyon aktiviteleri talep edebilirsiniz.

Cumhuriyet Mah. Gardenya çıkmazı sok. No:21 34829 Beykoz/Istanbul

info@outdoorparkur.com

+ 90 216 418 52 22