PARKUR KİRALAMA

Kiralık Survivor Parkuru ve Mobil Parkurlar

Kiralık survivor parkuru taleplerini, taşınabilir engel parkurları ve el becerisi, ortak akıl, takım stratejisi içeren parkur oyunlarını “Mobil Parkurlar” başlığı altında sunduk.

mobil kiralık survivor parkuru kiralama

10000 metrekare alana kurulu Türkiye’nin en büyük engel parkuru konseptine adanmış alanına sahibiz. Mobil survivor parkuru kiralama için seçenekleriniz sayısız desek yeridir.

Tesisimizdeki güvenli engel parkurlarını deneyimleyen ve “çok mutlu” ayrılan şirketlerin, bazı parkurlarımızı AVM etkinliği, ürün lansmanı, direkt pazarlama aktiviteleri  ve farklı lokasyonlardaki kurumsal etkinlikler için kiralama taleplerine kayıtsız kalamadık.

Hem yetişkinler, hem de çocuklar için kiralık survivor parkuru son derece keyifli ve kişisel gelişim için motive edici bir aktivitedir. Eğlenirken kendini sınamak, denge, isabetli atış, fiziki koordinasyon, el becerileri ve dayanıklılığın test edilmesi ancak mobil survivor parkuru ile mümkün olacaktır.

MOBİL PARKURLAR NEDİR?

Kiralık survivor parkurları

Bu parkurlar 4-5-6 etaplı olup, aynı anda 2 kişi mücadele etmektedir. Takım oyunu olarak kullanıldıklarında, takım arkadasları parkur finalinde yarışmacıya destek olmaktadır.

Parkur oyunları
Ortak akıl, strateji veya el becerisi isteyen Sembol koşusu, Hafıza masası, Ladder golf, Masa Labirenti gibi birçok oyun bu başlıkta sunulmaktadır. Bu oyunların bazılarında takım halinde mücadele edilirken, bazıları
aynı zamanda bireysel mücadeleye de uygundur.

Denge tahtası, alttan sürünme, üstten geçiş, burma loop, hedefe isabet, swing, lastik geçişi, engel aşma, ipli merdiven gibi ara etapları ve istenen ebatta engel parkurlarını kendimiz üretebiliyor ve kiralama hizmetleri sunabiliyoruz.

YAŞAYARAK ÖĞRENMENİN EN İYİ YOLU

ETKİLEŞİM
Zaman yönetimi, açık iletişim, sınırlı kaynak kullanımı, trustbuilding, stres altında karar verme, yardımlaşma ve ekip ruhu gibi çok sayıda başlık altında, iş dünyasının ve yaşamın küçük ve eğlenceli simülasyonlarını yaşayacaksınız.
Farklı kişi sayıları için farklı sayıda kiralık survivor parkuru ve parkur oyunlarımız hazır. Her sene yenilediğimiz alternatif aktiviteler ve bizi de heyecanlandıran yeni fikirler ise dosyalarımızda sırasını bekliyor.
Takım çalışması ve macera dolu bir deneyim için, kiralık survivor parkuru deneyimi sizleri bekliyor!

Sık Sorulan Sorular

Her lokasyonda survivor parkurları kurabiliyor musunuz?

Festivaller, konsept organizasyonlar ve aktiviteler bütünü içerisinde bir parça olmasını diliyorsanız, 125 metrekareden büyük tüm alanlara kurabiliriz. Aynı anda oynaması istenen kişi sayısı arttıkça alan büyüklüğü ihtiyacımız da artacaktır.

Şirketimiz / Organizasyon yapacağımız tesis başka şehirde. Hizmet sunabilir misiniz?

Geçmişte İzmir, Ankara, Adapazarı, Kocaeli, Eskişehir, Aksaray, Kayseri, Aydın, Balıkesir, Antalya, Tekirdağ, Adana, Mersin, Muğla gibi diğer şehirlerde de mobil survivor parkur kiralama hizmetleri sunduk.

Diğer tüm sorularınız ve kiralık survivor parkuru organizasyon talepleriniz için bize ulaşınız.

Survivor temalı engel parkurları dışında, kurucu şirketimiz HTCEVENTS‘den yaratıcı outdoor ve indoor takım oyunları ve motivasyon aktiviteleri talep edebilirsiniz.

kiralık survivor parkurları

Kiralık parkurlar

mobil parkur kiralama kiralık survivor parkuru

kiralık survivor parkurları mobil parkur egitimleri